Monika Schwertner Process Coach
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 660 512 986
E-mail: adm@adm.pl
Strona www: https://monikaschwer...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Coaching osobisty, biznesowy, szkolenia dla menedżerów czy warsztaty z mindfulness - to tylko przykładowe propozycje kursów z oferty Moniki Schwertner - Certyfikowanego Coacha International Coach Federation. Monika Schwertner współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami i organizacjami. Może się pochwalić pracą na rzecz takich podmiotów jak: Delphi, UBS, Alexander Mann Solutions, SC Jonhson czy Heineken.

Warsztaty z mindfulness

Monika Schwertner przygotowała kompleksową ofertę samodoskonalenia dla członków kadry zarządzającej m.in. warsztaty z uważnego przywództwa. Uczestnicy wspomnianego kursu poznają założenia koncepcji mindfulness i uczą się wykorzystywać uważność w zarządzaniu zespołem, firmą oraz własnym czasem. Szkolenia z uważności to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów doskonalenia dla liderów chcących poprawić swoje umiejętności przywódcze. W czym tkwi ich sekret? Warsztaty z mindfulness pozwalają rozwijać trzy kluczowe dla liderów kompetencje tj. umiejętność przewodzenia w skomplikowanych warunkach, zdolności do współpracy oraz odporności psychicznej. Po ukończeniu warsztatów uczestnicy mogą liczyć na dodatkowe wsparcie w postaci trzech sesji follow-up realizowanych poprzez Skype’a.

Szkolenia dla menedżerów

Szkolenia dla menedżerów nastawione są nie tylko na rozwijanie zdolności przywódczych, ale także poprawę komunikacji i relacji z zespołem, uzyskanie lepszego wglądu w samego siebie, poznanie efektywnych sposobów zarządzania konfliktem i rozwiązywanie problemów. Uczestnicy tego rodzaju szkoleń potrafią również analizować swoje mocne i słabe strony. Szkolenia dla kadry menedżerskie nie tylko wyposażają uczestników we wspomniane umiejętności, ale też w efekcie przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności całej organizacji.

Monika Schwertner oferuje również wsparcie consultingowe i z chęcią pomoże Ci usprawnić procesy rekrutacyjne w Twojej firmie, zbudować optymalny system wynagrodzeń i rekrutacji, opracować narzędzia planowania szkoleń czy stworzyć dobrze zintegrowane z systemem oceniania, ścieżki kariery pracowników.

Wyświetleń: 57805
Komentarze