Gabinet dietetyka Powrót do natury
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-047 Kraków
Ul. Gertrudy 8/6 I p.
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 504146700
Strona www: https://www.powrotdo...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Poradnia dietetyczna Powrót do Natury znajduje się w Krakowie. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób cierpiących na nadwagę i otyłość, oferuje skuteczne zabiegi oparte na metodzie równowagi metabolicznej o nazwie Metabollic Balance. Dietetyk Magdalena Szymańska, jako specjalista medycyny naturalnej podchodzi do zdrowia każdego pacjenta w sposób holistyczny. Oferuje wsparcie dietetyczne w leczeniu chorób cywilizacyjnych, takich jak niedoczynność tarczycy, migreny, alergie i wielu innych schorzeń.

W gabinecie Powrót do Natury panuje przyjazna atmosfera. Pacjenci z Krakowa i okolic, a także anglojęzyczni obcokrajowcy, mogą liczyć na profesjonalne wsparcie nie tylko w zakresie żywienia, ale także medycyny naturalnej.

Gabinet Powrót do Natury proponuje skuteczne rozwiązania nie tylko dla tych, którzy chcą skutecznie schudnąć, ale także dla tych, którzy chcą zmienić dietę na zdrowszą: z pomocą licencjonowanego trenera metody Metabollic Balance - Magdaleny Szymańskiej. Kuracja odchudzająca, a właściwie program regulujący przemianę materii, opiera się na zindywidualizowanej diecie dostosowanej do potrzeb konkretnej osoby. Jadłospis jest bogaty w naturalne produkty spożywcze i zawiera odpowiednie proporcje składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ta metoda odchudzania jest bezpieczna, a co ważniejsze, nie ma potrzeby przyjmowania żadnych suplementów. Po zakończonym leczeniu pacjent może cieszyć się szczuplejszą sylwetką i lepszym zdrowiem. Powrót do Natury zapewnia również specjalistyczne wsparcie dla osób poszukujących alternatywnych terapii i tradycyjnych metod leczenia różnych dolegliwości. Oferuje również badania biorezonansowe w celu ustalenia przyczyny problemów zdrowotnych, a naturalne metody oparte na medycynie chińskiej oczyszczają organizm i poprawiają komfort życia.

Cennik oraz więcej informacji znajdą Państwo  internetowej powrotdonatury.com.pl.

Wyświetleń: 82605
Komentarze