Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 690-583-779
Strona www: https://www.prywatna...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 w Krakowie

Szkoła, w której priorytetem jest rozwój dziecka. Nowoczesne metody nauczania zgodne z chrześcijańskimi wartościami, kształtują ucznia na człowieka świadomego otaczającego go świata, potrafiącego samodzielnie odkrywać i rozwijać swoje umiejętności.

Co wpisuje się w wizję szkoły?

Jest to placówka oświatowa, która została stworzona w celu zapewnienia najmłodszym pełnych możliwości rozwoju intelektualnego, a także rozwinięcia pasji oraz zainteresowań, odkrywania własnej ścieżki życiowej. Szkoła kreuje środowisko przystosowane do potrzeb dzieci i wymagań rodziców, poczynając od przyjaznego nastroju podczas zajęć, kończąc na zagwarantowaniu odpowiedniego miejsca pracy i zabawy.

Wspólne dążenie do sukcesu ucznia

Dobro uczniów jest wartością najważniejszą dla władz szkoły oraz grona pedagogicznego. Z dbałością i zaangażowaniem śledzone są bieżące potrzeby dzieci, które pozwalają na stworzenie odpowiedniej atmosfery, bezpośrednio wpływającej na jakość kształcenia. Profesjonalizm w pracy nauczyciela jest najważniejszy.

Życzliwa atmosfera, panująca w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 5, sprzyja odnoszeniu osiągnięć. Wychowankowie szkoły to ambitni uczniowie, którzy sukcesywnie odkrywają swoje talenty. Postępy w nauce i wzorowe wyniki egzaminów końcowych to wspólny sukces dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Zachęcanie uczniów do dalszego rozwoju jest możliwe dzięki budowaniu w nich wiary w siebie i uświadamianiu własnej wartości.

Nauczanie w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 5

W ramach rozbudowanego programu nauczania, realizowana jest nauka języków obcych, dzięki którym uczeń pozna różne kultury świata. W dbałości o wszechstronne wykształcenie najmłodszych stworzona została szeroka oferta zajęć artystycznych i fakultatywnych, które sukcesywnie rozwijają talenty uczniów. Liczne wizyty i wycieczki do instytucji kultury to sposób na poznanie kultury, a dodatkowe zajęcia sportowe gwarantują odprężenie i rozwój ruchowy.
Wyświetleń: 81850
Komentarze