GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
GoRepair to firma zajmująca się naprawą telefonów komórkowych, laptopów i tabletów, która wykonuje naprawy pozagwarancyjne. Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Krakowie, ale jego usługi obejmują naprawy na odległość. Oznacza to, że klienci mogą zlecić naprawę w zaciszu własnego domu i wysłać swoje urządzenie do specjalisty GoRepair w celu postawienia bezpłatnej diagnozy. Po uzgodnieniu naprawy, usterka jest usuwana, a klient otrzymuje bezpieczny transport sprzętu, 12-miesięczną gwarancję oraz wcześniej — możliwość śledzenia postępu naprawy. Ponadto przeprowadzane są testy przed wysyłką, a samo zamówienie można łatwo złożyć za pomocą formularza internetowego, co minimalizuje konieczność wypełniania formalności. Proces ten oszczędza klientom czasu, który musieliby poświęcić na dostarczenie i odebranie sprzętu bezpośrednio z innego centrum serwisowego.

Zespół GoRepair to grupa doskonale wyszkolonych ekspertów w dziedzinie napraw, którzy doradzą na każdym etapie procesu naprawy. Z ich pomocą klient otrzymuje profesjonalną i przyjazną obsługę oraz jasne zasady.

Zakres usterek naprawianych przez techników GoRepair obejmuje m.in. samoczynnie wyłączające się laptopy, nieprawidłowo działające porty USB, pęknięte lub zalane ekrany. Mogą oni również zgłaszać usterki wynikające z codziennego użytkowania, takie jak pęknięte lub zalane cieczą ekrany telefonów komórkowych, niedziałające gniazda USB lub brak ładowania. GoRepair może również zająć się ingerencją w urządzenie i odzyskiwaniem danych. Naprawy mogą być przeprowadzane na urządzeniach takich producentów jak Samsung, Sony, Lenovo, Asus, Acer, Toshiba, LG i Apple.

Usługa GoRepair jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających telefony komórkowe, laptopy lub tablety, które nie są już objęte gwarancją oferowaną przez producenta. Jest to również opcja dla tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na pozbycie się swojego dotychczasowego urządzenia i zakup nowego, mimo upływu okresu gwarancji, a wolą pozostawić je komuś, kto rzeczywiście zna się na jego naprawie.
Wyświetleń: 259233
Komentarze